PEDAGÓGUSOK, EGYETEMISTÁK FIGYELMÉBE!
Munkatársakat keresünk otthoni, délutáni, esti szakmai munkára!
Magyar iskola - korlátok nélkül
A világ bármely táján, a nap bármely szakában tanulhatsz nagyar iskolában!
Információ itt!
HomeVissza a fõlapra
EGYESÜLETÜNK TAGJA, RÖHRIG M. DÁNIEL AZ ORSZÁGOS SAJTÓFOTÓ-KIÁLLÍTÁSON

Sivatagi főutca
Röhrig M. Dániel: Sivatagi főutca

Egyesületünk tagja, Röhrig M. Dániel fotóriporter tavaly tavasszal részt vett a II. Magyar Szaharai Művészeti Expedíción. Nyugat-Szaharában és Algériában készített felvételeivel a 15. helyet szerezte meg az Országos Sajtófotó-pályázaton. A most megnyílt Országos Sajtófotó- kiállításon láthatók képei, és Az év legjobb sajtófotói című albumba is bekerült szaharai anyaga.
A fiatal riportfotósnak hasonló folytatást kívánunk, és munkáját szeretnénk a továbbiakban is segíteni.
Röhrig M. Daniel: Foci
Röhrig M. Dániel: Foci
Röhrig M. Daniel: Tanitonö

AZ EGYESÜLET TAGJAINAK KIÁLLÍTÁSA A SZIGET FESZTIVÁLON
Földvári György elnök festményei, Ilyés Anna alelnök kerámiái és Röhrig M. Dániel fotói lesznek láthatók augusztus 10-t?l fesztiválzárásig a Sziget fesztivál Afrika Házában. Hivatalos megnyitó: augusztus 12. A kiállítást megnyitja Bekes József újságíró és Szliman Ben Ahmed, a Szahara Alapítvány elnöke.

Tanári, tanítói munka

Egyesületünk óraadó pedagógus munkatársakat keres otthonról, Interneten keresztül végezhető munkára. A munka jellege:
- egyéni és csoportos korrepetálás, felzárkóztatás, képességfejlesztés általános iskola 1. osztályától az egyetemig
- felvételi felkészítés
- egyéb vizsgafelkészítés
- magántanulók iskolarendszerű korrepetálása általános iskolai tantárgyakból, felkészítés vizsgákra.

A feltételekről, munkakörülményekről, fizetésről  a jelentkezőket E.mailben tájékoztatjuk. Levélírás itt.

Jelentkezhetnek:

délutáni, esti korrepetálásra:
- tanítói, tanári diplomával rendelkezők
- tanítói, tanári szakokon tanuló egyetemisták .

Magántanulók iskolai felkészítésére:
általános iskolai tanítói, tanári diplomával rendelkezők.

Előadókat keresünk

szakmai tanfolyamok internetes videokonferencia-rendszerű levezetésére. Jelentkezés E-mailben. Levélírás itt.

Eloado